The Slayers - Zamilovaná čarodějka (Část 2.)

6. listopadu 2007 v 11:34 |  Moje povídky (na pokračování)
Část 2.

Amelie se rozzářily oči. ,,Ó děkuji ti Velká Lino!" skočila jí znova kolem krku. ,,No jo... nepřežeň to. Ták a teď... si půjdem zaplavat!" zavelela. ,,Super!" Amelia se rozběhla z pokoje. ,,Tak..." ,,Ne, Gourry! Ty nikam nejdeš!" ,,A próč?" ,,Musíš umýt nádobí!" ,,Ale Lino..." ,,Pak můžeš přijít." ,,No jo..."
Amelia skočila do bazénu a Lina se natáhla na lehátko, že se bude opalovat. Zavřela oči a spokojeně si oddechla. ,,Lino!" Gourry se k ní pomalu blížil. ,,Copak?" pootevřela jedno oko. ,,Takhle se spálíš Lino. Mohu tě namazat?" ukázal na malou lahvičku opalovacího krému ve své ruce. ,,No, tak jo." sedla si a otočila se k němu zády. Začal jí pomalu natírat záda. ,,Mmm... Gourry to je příjemné." vzdychla. Najednou se před ní zjevil stín. ,,Xellosi! Co ty tady děláš?!"ozvala se zaskočeně. ,,Taky jsi mi chyběla Lino." pousmál se. Po chvíli se však zarazil. ,,Úůů..." ,,Huh?" ,,Máš větší... no, jak bych to jen řekl...." podrbal se na zátylku. Lině to došlo a zrudla. ,,Nevyjadřuj se Xellosi..." zvedla se a ladně skočila do vody. Gourry i Xellos za ní hleděli. Lina se vynořila a smyslně se opřela o okraj vedle Amelii. ,,Ooo... no nic. Zdravím vás Gourry a Amelio." pokynul přihlížejícím. ,,Ahoj." ,,Zdravím." ,,Hele, co tady vlastně děláš?" Lina si odhodila mokrý pramen vlasů z tváře. ,,Jo! A kde je Fillia?!" ložila se do rozhovoru rozhořčená Amelia. ,,Chtěl jsem tě vidět Lino. A Fillia? Nevím, kde je a nezajímá mě to." ,,Xellosi!" ,,Tys´ mě chtěl vidět... aha... to znamená, že zase něco potřebuješ, hmm?" ,,Ach... má sladká Lino..." došel k okraji a nabídl jí ruku. Příjmula a on jí vytáhl na břeh. ,,Vše se dozvíš. Teď je to ale tajemství." zvedl ukazováček a pootevřel oko. Pak ji pustil dlaň, mávl a zmizel.
,,Lino..." ,,Co Gourry?" ,,Já..." sklopil smutně zrak. ,,Huh?" ,,Půjdu uvařit oběd." zvedl se a po chvíli "šourání se", kdy za ním obě hleděly, odešel. ,,Lino!" ,,Co?" ,,Copak sis nevšimla jeho výrazu?!" podotkla rozhořčeně Amelia. ,,Co je s ním?" ,,Co je s ním?! Ty se ještě ptáš?!" ,,Tak hele, vůbec nevím, o co ti jde, takže to prosímtě vysvětli..." ,,Gourry žárlí!" ,,Eeh?! A na co?" ,,Spíš na koho... Na Xellose!" ,,Na něj? A proč?!" ,,S Gourrym přece chodíš!" ,,Heh,už chápu... ale můžu se ti s nečím svěřit?" ,,Jo." vyhoupla se z bazénu a sedla si na lehátko naproti Lině. ,,Povídej." ,,Je to spíš, jako by Gourry chodil se mnou, ale já s ním nee." ,,Nemiluješ ho." ,,Já ho vidím víc jako kamaráda, víš?" ,,Ale..." ,,Zapomeň na to, co jsem řekla. A teď pojď. Jdem mu pomoct s tím jídlem." ,,Mhm."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama