The Slayers - Zamilovaná čarodějka (Část 3.)

13. listopadu 2007 v 11:29 |  Moje povídky (na pokračování)
Část 3.

Po jídle si ještě chvíli povídali, pak se Amelia odebrala do Gourryho pokoje.
Lina si mlčky otřela ústa a vstala od stolu. ,,Lino..." ,,Copak?" ,,Chci s tebou mluvit." Gourry měl sklopenou hlavu a mluvil velice tiše. Lina si zaskočeně sedla naproti něj. ,,Co se děje?" ,,Víš, už delší dobbu mám pocit, že já s tebou chodím, ale ty se mnou ne." ,,Kdy jsi mluvil s Ameliou?!" ,,Co?" ,,Ne, nic. Zapomeň na to." ,,No, prostě se mi zdá, že mezi námi není něco v pořádku..." ,,Hlupáčku..." nahla se k němu a políbila jej. ,,Vše je tak, jak má být." ,,Dobře, věřím ti." usmál se. Lina se také pousmála, oak vstala a otočila se k němu zády. Úsměv se okamžitě ztratil a nahradily ho svěšené koutky a posmutnělý výraz. Kdyby tak Gourry věděl... ,,Pojď Lino, měli bychom se jít vyspat." ,,Jo. Ale kde budeš spát ty?" ,,Mohu si ustlat na zemi v tvém pokoji?" ,,Nechceš... nechceš spát se mnou?" hlesla nejistě. Gourry se jen pousmál a přitiskl jí k sobě. Pak jí vzal do náručí a odnesl do pokoje.
Položil jí na postel. ,,Jdu se převléct." ozval se pak. ,,Gourry, počkej..." vstala, přistoupila k němu a svlékla mu tričko. Její rty se letmo dotkly kůže jeho krku. Prsty mu jemně přejížděla po obnažené hrudi. rozepla mu pásek a on jí sundal vrchní díl plavek. Mezi polibky se pomalu dostali zpět k posteli, pričemž gourry po cestě zhasl.
Amelia sebou trhla. Probudily jí zvláštní zvuky. Sedla si a přiložila ucho ke stěně. ,,Jejky!" celá rudá se zvedla a jen v županu a papučích opustila zaskočeně dům. Chvíli strnule šla a přemýšlela o tom, co zrovna slyšela. Na nedaleké lavičce si všimla něčího obrysu. Kdo to může být? ,,Haló? Kdo je tam?" nejistě se k stínu přibližovala. ,,Amelio?" postava k ní přiběhla a zprudka jí objala. ,,Sylphiel?!" zaskočně se podívala do tváře mladé ženy. ,,Co... co tady děláš?" ,,Já jsem tak ráda, že tě vidím! Přišla jsem vás navštívit, ale bylo už pozdě a myslela jsem si, že už spíte. Tak jsem si řekla, že tu počkám do rána." ,,No, řekla bych, že jsme vzhůru. Všichni." připoměla si v duchu zvuky z Linina pokoje. ,,Vážně? To mohu hned za Gourrym! Rozběhla se k domu. ,,Sylphiel počkej! To není dobrý nápad!" snažila se jí zastavit. Dívka se však ani neohlédla. Vpadla dovnitř a rozhlížela se po něm. ,,Gourry!" vběhla do jeho pokoje a když jej nikde nenašla, vběhla do vedlejšího, Linina pokoje.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama