The Slayers - Zamilovaná čarodějka (Část 6.)

28. listopadu 2007 v 7:37 | InuYasha.angel |  Moje povídky (na pokračování)
Část 6.

,,Fajn, teď nemáme kde bydlet!" utrhla se na ni Amelia. Lina si dosedla na lehátko vedle Zellgadise, jež okamžitě (opět) zrudnul. ,,Je mi to líto... ale on mě chtěl zabít!" ukázala na muže v bezvědomí. ,,Ona za to vážně nemůže Amelio." přidal se do rozhovoru Zellgadis. ,,Ty ses´ jí musel zastat, co?!" vzlykla tiše Amelia. ,,Musím s tebou mluvit Zellgadisi. Lino počkej tady!" zavelela a zvedla se k odchodu. ,,No jo..." povzdechla si Lina a přehodila si nohu přes nohu.
,,Copak Amleio?" zeptal se s menším nezájmem Zell, když došli tak sto metrů od lehátek. ,,Myslela jsem si, že..." ,,Že?" ,,Ty máš Linu rád, že?" ,,Proč se ptáš?!" ,,Myslela jsem si, že ty a já..." ,,Jo, aha..." zaaskočeně se podrbal na zátylku. ,,Máš mi co k tomu říct?" s pláčem se mu vrhla kolem krku. ,,Ah..." Lina na ně zaskočeně zírala. ,,Lino!" ,,Heh, myslím si, že už jsem tu zbytečná... Bublina přemístění!" utvořila se kolem ní bublina. ,,Lino, ne! Počkej!" odtrhl se od Amelii Zellgadis a přeběhl k ní. ,,Sbohem Amelio, Zelle... Mějte se tu fajn! Třeba se ještě uvidíme." řekla a praskla bublinu. ,,Lino!" ,,Lino..." ,,Jak jsi mohla?!" utrhl se na ni. ,,Je mi to líto!" dala se do pláče. ,,Nebreč. Musíme ji najít!" ,,Jo..."
Na závěr menší anketa... tato povídka má již i druhý díl a chystám se napsat třetí. Chtělo by to už nějaké dramatické umrtí, ne? :o) Napište mi prosím svůj názor... Tak co? Zemře hlavní postava, nebo bude opět "happyend" a přežijí všichni?
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Kdo má podle vás ve třetím dílu "Zamilované čarodějky" zemřít?

Lina
Xellos
Amelia
Zellgadis
Gourry
Nikdo

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama