The Slayers - Zamilovaná čarodějka (Část 8.)

12. prosince 2007 v 7:36 | InuYasha.angel |  Moje povídky (na pokračování)
Část 8.

,,Co když už jí nenajdeme?!" Amelia podléhala zoufalství. ,,Nesmysl! Najdu ji, i kdyby mě to stálo život!" ,,Zellgadisi! Takhle nemluv!" ,,Hmpf. Pojď, měli bychom jít..." ,,Jo..."
,,Aagh!" Linou projela neskutečná bolest. ,,Nesmíš zneužívat mé bezmoci Fillio!" ,,Mlč už!" ,,Oni se ti pomstí!" ,,Vážně? A vidíš tu snad někoho?" ,,Nee..." ,,Ha ha ha ha ha... zbytečně se nepřepínej. Jsem lepší a vždy jsem byla! Nemáš nejmenší šanci!" vrhla na ni vítězný pohled. ,,Neprojde ti to..." hlesla ještě Lina a upadla do bezvědomí. Fillia se jen pousmála a odešla. Dveře malé, kamenné kobky za sebou zamkla.
,,Lino..." zjevil se vedle ní Xellos. ,,Zmiz odsud..." šeptla. ,,Nesmíš tady zůstat. Zabije tě..."už jen samotné mluvení ji ničilo. ,,Nemluv. Pššt!" usmál se na ni. ,,Dostanu tě odsud." ,,Xellosi..." ,,Tiše..." rozhlédl se kolem. ,,Nemůžeš mě zachránit." ,,Huh?" ,,Podívej se na mé nohy..." ukázala směrem ke svým končetinám. ,,Pouta síly?" ,,Nejen to, ještě..." ,,Aha, vidím. Dala si na tom záležet." pousmál se a odstranil všechna Filliina kouzla. ,,Běž pryč..." ,,Nechceš mě u sebe?" ,,Já..." ,,Je to tajemství?" ,,Ne..." pousmála se, pak se k němu natáhla a políbila ho. Chvíli byl zaskočený, pak jí ale objal a přitiskl k sobě.
,,Vrátím se pro tebe Lino..." smutně se pousmál a zmizel. ,,Ráda bych tomu věřila..." šeptla ještě a sedla si k zamřížovanému okénku.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama